Teslimat ve İade

1)  Kredi kartı ile ödeme yaparak
Sipariş ekranındaki Online Ödeme seçeneğinden sizin için uygun bankayı seçerek ürün ücretini ilgili hesap numarasına ödeme yaptıktan sonra ödeme bildiriminde bulunmanız gerekmektedir. Ödemeler sistemimize otomatik düşer fakat ödeme bildirimi yapmanızda fayda vardır.

2) Sipariş Bedeli İadesi
Olası sipariş iptalinde siparişiniz otomatik olarak başlamadıysa, ödeme yapmış olduğunuz kredi kartı veya banka hesabınıza üç iş günü içerisinde ödemeniz iade edilir. Otomatik başlamış olan siparişlerin iptali yoktur ve iadesi gerçekleştirilemez. 

4) Teslimat
Sosyal medya hizmeti satın aldığınızda hizmetin tamamlanması ile teslimat yapılmış olur. Tamamlanma süreleri alınan her hizmet için değişiklik gösterip her hizmetin ilgili sayfasında yazmaktadır.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya ve ödeme firmasına karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

6) Düşen Takipçilerin İadesi
Satın almış olduğunuz paketlerin üzerinde düşebilir veya düşmeyebilir uyarısı bulunmaktadır. Satın almış olduğunuz paketlerde düşen takipçilerin (Telafili Paketler Hariç) geri iadesi yoktur. Yalnızca 15 gün telafili paketlerin 15 gün boyunca satın almış olduğunuz hizmete telafisi bulunmaktadır. Hesabınızdan 1 takipçi de düşebilir belki hepsi de düşebilir. TakipciPark.Com olarak instagram takipçi paketlerinde satın alınan takipçilere GARANTİ VERMEMEKTEYİZ ve geri iadesi bulunmamaktadır.

7) Takipçi Garantisi
Sitemizde bulunan hiç bir paketin (garantili paketler hariç) garantisi yoktur. Garantisi olmayan hiç bir paket için iade söz konusu olamaz.

 

Sitemizden hizmet alan her müşteri yukarıda yazmakta olan koşulları otomatik olarak kabul etmiş sayılır. 

Hizmet şartlarımız yukarıda belirtilmiştir.

Saygılarımızla
TakipciPark.Com